Studievereniging voor Wijsbegeerte te Leiden
Header

Cafe Philo: Theorieën over taal

October 11th, 2013 | Geplaatst in Café Philo

Datum: maandag 14 oktober 2013
Aanvang
: inloop vanaf 19:00 uur
Locatie: Café De Keyzer (Kaiserstraat 2-4)

Wat zijn woorden? Hoe gebruiken wij die? En hoe zijn wij in staat elkaar te verstaan als wij spreken? Deze en andere vragen komen aan bod in het eerste Café Philo van dit collegejaar, dat dit keer in het teken van taal zal staan. Justus Beijk, Koen Giezeman en Pawel Werstak zullen verschillende theorieën presenteren met betrekking tot taal, waarna de discussie los kan barsten. Een goede kans voor zowel eerste- als ouderejaars om hun filosofische krachten te meten. Deze aftrap van het nieuwe seizoen Café Philo vindt plaats op maandag 14 oktober in café De Keyzer (Kaiserstraat 2-4). Er is inloop vanaf 19:00 uur. Het Café Philo zelf zal om 19:30 beginnen. Wees erbij!

Je kan reacties op dit stuk volgen middels RSS 2.0 Je kan een reactie achterlaten of trackbacken.

Laat een Reactie achter

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>