Studievereniging voor Wijsbegeerte te Leiden
Header

Gedichtsanalyse Dr. J.B.M. van Rijen

March 17th, 2014 | Geplaatst in Lezingen

Datum: donderdag 20 maart 2014
Aanvang: 19:30 uur
Locatie: Lipsius 228

Symposion organiseert donderdag 20 maart om 19:30 uur een gedichtsanalyse door Dr. J.B.M. van Rijen in Lipsius 228 getiteld “Kunst als psychotherapie. Aristotelische katharsis en Fernando Pessoa’s Ode van de zee.”
Van Rijen die het belang van literatuur openlijk in colleges benadrukt en eens in een interview met Thauma heeft genoemd, geeft nu een lezing over Fernando Pessoa, een schrijver uit de wereldliteratuur. Aan de hand van Aristoteles’ Poetica zal hij Pessoa’s gedicht Ode van de zee analyseren.

Je kan reacties op dit stuk volgen middels RSS 2.0 Je kan een reactie achterlaten of trackbacken.

Laat een Reactie achter

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>