Studievereniging voor Wijsbegeerte te Leiden
Header

Spelletjesavond ‘Leiden Game Night’

February 9th, 2016 | Geplaatst in Uncategorized

Woensdag 24 februari – 19.30 uur – Café de Keyzer
Geïnspireerd op het Amerikaanse Hollywood Game Night organiseert Symposion Leiden Game Night, een spelletjesavond met een hoop leuke onderdelen. Op soortgelijke wijze zullen we aan de hand van een paar van de leukste spelletjes een gezellige tijd hebben. De spelletjes dagen je uit om creatief, snel en enthousiast te zijn. Het is eerder al erg goed ontvangen en dit is je kans om het zelf eens mee te maken! Voor wie alvast een preview wil: kijk eens op YouTube (waar je nog veel meer fragmenten kunt vinden).

Je kan reacties op dit stuk volgen middels RSS 2.0 Je kan een reactie achterlaten of trackbacken.

Laat een Reactie achter

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>