Studievereniging voor Wijsbegeerte te Leiden
Header

Quodlibet

March 25th, 2016 | Geplaatst in Uncategorized

Woensdag 30 maart – 19.30 – Leidse Studenten Ekklesia

De activiteit die studenten al eerder in groten getale hebben bijgewoond: het Quodlibet. Dit is je kans om die vragen te stellen die je altijd al eens hebt willen stellen, uiteenlopend van serieuze (al dan niet studiegerelateerde) vragen tot lichte en vermakelijke vragen, van diepgaande theorieën tot liefde en humor – quod libet, oftewel: wat je maar wilt!

Symposion heeft prof.dr. Glen Newey, dr. Rozemund Uljée en dr. Marietje van der Schaar bereid gevonden om voor deze gelegenheid studenten antwoord te geven op al hun vragen. Werner van Rossum MA zal als gespreksleider optreden. Benut deze kans!

 

Je kan reacties op dit stuk volgen middels RSS 2.0 Je kan een reactie achterlaten of trackbacken.

Laat een Reactie achter

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>