Studievereniging voor Wijsbegeerte te Leiden
Header

Museumbezoek met rondleiding van dr. S. E. Harris

April 18th, 2016 | Geplaatst in Uncategorized

Donderdag 21 april – 15.00 uur – Museum Volkenkunde
Om (beter) kennis te maken met het boeddhisme brengt Symposion onder leiding van dr. Stephen Harris (Universiteit Leiden) een bezoek aan Museum Volkenkunde, waar op dit moment de tentoonstelling DE BOEDDHA plaatsvindt.
Vergeet hierbij niet om je universiteitskaart mee te nemen.

De Boeddha is een van de meest inspirerende figuren uit de wereldgeschiedenis. Wat maakt het levensverhaal van deze spirituele leider zo intrigerend? Waarom zijn Boeddhabeelden uit diverse landen verschillend van elkaar? Wat zoeken mensen in het boeddhisme? Deze en andere vragen staan centraal in de grote tentoonstelling DE BOEDDHA.

N.B. We verzamelen om 15.00 uur bij de Reuvensplaats, van waaruit we samen met de heer Harris naar het Museum zullen gaan.

https://volkenkunde.nl/nl/de-boeddha

Je kan reacties op dit stuk volgen middels RSS 2.0 Je kan een reactie achterlaten of trackbacken.

Laat een Reactie achter

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>