Studievereniging voor Wijsbegeerte te Leiden
Header

Geslaagde afsluiting van het collegejaar!

June 12th, 2016 | Geplaatst in Uncategorized

Afgelopen week was de traditionele afsluitingsbarbecue waarbij dit jaar zo’n 50 studenten, oud-studenten en docenten aanwezig waren. Met vlees en vega in overvloed kon iedereen genieten van de zwoele lenteavond in de tuin van het Reuvensplaats. Hiermee hebben we het collegejaar van 2015-2016, tenminste dat van Symposion, op een leuke en smakelijke manier beëindigd. Gelukkig gaat Symposion na de zomer meteen weer door met het organiseren van allerlei interessante, leuke en nieuwe activiteiten! Danique van der Bijl, Yorick Voskamp, Soheib Acherrat en Kelly Mink staan al in de startblokken om het bestuur over te nemen in september. Tot na de zomer!

    

Je kan reacties op dit stuk volgen middels RSS 2.0 Je kan een reactie achterlaten of trackbacken.

Laat een Reactie achter

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>