Studievereniging voor Wijsbegeerte te Leiden
Header

Kroegcollege

September 1st, 2016 | Geplaatst in Kroegcollege

Dinsdag 6 september – 19.30 uur – Café Storm

Op de dag van het eerste college zal Symposion meteen een leuke activiteit organiseren, namelijk een kroegcollege! In de gezellige sfeer van Café Storm (Pieterskerk-Choorsteeg 13) zal dr. Rozemund Uljée een korte lezing geven met de titel:  ’Waarom Filosofie? Over Foucault en de zorg voor zelf en wereld’. Dit is uiteraard een interessante vraag bij aanvang van het nieuwe semester. Achteraf zal er natuurlijk een gezellige borrel zijn!

 

 

Je kan reacties op dit stuk volgen middels RSS 2.0 Je kan een reactie achterlaten of trackbacken.

Laat een Reactie achter

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>