Studievereniging voor Wijsbegeerte te Leiden
Header

Borrel

November 12th, 2007 | Geplaatst in Borrels

Datum: dinsdag 12 november 2007
Aanvang: 20:00u
Locatie: Café ‘Proost’, Doelensteeg 11
Entree: gratuit

Symposion is weer volop bezig met het organiseren van activiteiten. Bij deze willen we jullie uitnodigen om op dinsdag 13 november met ons te komen borrelen in café ‘Proost!’. ‘Proost’ is te vinden in de Doelensteeg (de steeg tussen het Rapenburg en het Lipsius) op nummer 11, uiteraard in Leiden.

Aangezien we hebben gemerkt dat activiteiten die vroeg op de avond gepland worden beter worden bezocht hebben we ervoor gekozen om de borrel al om 20.00 uur te laten beginnen. Natuurlijk kan je ook later komen als je dat wilt. Café ‘Proost’ heeft elke dinsdag bier voor 1 euro: heel goedkoop dus! Enige voorwaarde is dat je je collegekaart laat zien, vergeet deze dus niet mee te nemen!

Neem je collegekaart mee voor goedkoop bier

We hopen jullie allemaal te zien!

Je kan reacties op dit stuk volgen middels RSS 2.0 Je kan een reactie achterlaten of trackbacken.

Laat een Reactie achter

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>