Studievereniging voor Wijsbegeerte te Leiden
Header

Anime: Ghost in the Shell

December 14th, 2006 | Geplaatst in Filmavonden

Datum: donderdag 14 december 2006
Aanvang: 18:30u
Locatie: Lipsius/LAK, zaal 011
Entree: gratuit

In samenwerking met studievereniging Tanuki (Japans) presenteren wij de film ‘Ghost in The Shell’ van Mamoru Oshii (It Found A Voice… Now It Needs A Body). De film zal worden gedraaid om 18:30u. Daarna zal om 20:00u professor Goto-Jones van de faculteit Japans in het kader van zijn vak ‘Japanimation’ een filosofisch licht laten schijnen op deze klassieke anime-film. Na de film zullen we samen met Tanuki naborrelen in de Burcht.

Je kan reacties op dit stuk volgen middels RSS 2.0 Je kan een reactie achterlaten of trackbacken.

Laat een Reactie achter

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>