Studievereniging voor Wijsbegeerte te Leiden
Header

Nieuwjaarsborrel

February 5th, 2012 | Geplaatst in Borrels

Datumdonderdag 19 februari
Aanvang
20:00
Locatie
‘t Keizertje

Een nieuw jaar, een nieuw semester, een nieuwe nieuwsbrief en een nieuwjaarsborrel. Op donderdag 9 februari is iedereen welkom in café ‘t Keizertje (Kaiserstraat 2-4) om het nieuwe semester in te luiden! We willen jullie er tevens aan herinneren dat het Instituut voor Wijsbegeerte alle studenten die middag van 16:00 tot 17:00 uitnodigt een drankje te komen drinken in de koffiekamer van de Matthias de Vrieshof. Graag tot dan!

Je kan reacties op dit stuk volgen middels RSS 2.0 Je kan een reactie achterlaten of trackbacken.

Laat een Reactie achter

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>