Studievereniging voor Wijsbegeerte te Leiden
Header

Barbecue

June 7th, 2012 | Geplaatst in Overig

Datum: vrijdag 22 juni
Aanvang: 17:00
Locatie: tuin Matthias de Vrieshof 4

Traditiegetrouw zal ook het collegejaar 2011-2012 worden afgesloten met een barbecue! Je kunt je aanmelden middels een e-mail naar bestuur.symposion@gmail.com (of stuur een reply op deze nieuwsbrief). Als je vegetariër bent kun je dat aangeven. De kosten bedragen 10 euro en moeten worden overgemaakt naar rekeningnummer 6858055, onder vermelding van je naam! We hopen jullie allemaal te zien om samen het jaar af te sluiten en de zomer in te luiden!

Je kan reacties op dit stuk volgen middels RSS 2.0 Je kan een reactie achterlaten of trackbacken.

Laat een Reactie achter

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>