Studievereniging voor Wijsbegeerte te Leiden
Header

ALV ter statutenwijziging en borrel achteraf

February 18th, 2013 | Geplaatst in Uncategorized

Datum: 18 februari
Aanvang: 20:30
Locatie: Café De Keyzer

Het is bij de vorige ALV reeds aangekondigd dat er dit jaar aandacht besteed zou worden aan de verouderde statuten van Symposion. Wij hebben gewerkt aan een voorstel van wijziging en zullen dit, samen met de originele statuten, uiterlijk een week van tevoren ter inzage beschikbaar stellen in een map naast het secretariaat op Matthias de Vrieshof 4. Het is voor leden mogelijk hun eigen voorstel in te dienen door deze in ons postvakje te leggen (ook op Matthias de Vrieshof 4) of ons te mailen. De ingezonden stukken zullen ook besproken worden tijdens de ALV. Na afloop van de ALV zullen wij nog blijven borrelen in De Keyzer om een lichte afsluiting van de avond te garanderen.

Je kan reacties op dit stuk volgen middels RSS 2.0 Je kan een reactie achterlaten of trackbacken.

Laat een Reactie achter

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>