Studievereniging voor Wijsbegeerte te Leiden
Header

Wijsgerig Festival Drift

April 11th, 2013 | Geplaatst in Overig

Datum: 6 april
Aanvang: 19:30
Locatie: OT301 Amsterdam (Overtoom 301)

Door de studenten van de UvA wordt jaarlijks in april een festival georganiseerd met lezingen, gesprekken en debatten, maar ook muziek- en theatervoorstellingen. Sprekers komen onder andere uit Nederland, maar ook Dan Zahavi uit Denemarken, Graham Harman uit de VS en Tristan Garcia uit frankrijk zullen aanwezig zijn. Meer informatie en details zijn te hier te vinden. Met de kleine toegangsprijs van 8 euro voor studenten is dit festival dus zeer de moeite waard om een kijkje te nemen!
Toegang (studenten) €8,-

Je kan reacties op dit stuk volgen middels RSS 2.0 Je kan een reactie achterlaten of trackbacken.

Laat een Reactie achter

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>