Studievereniging voor Wijsbegeerte te Leiden
Header

Filosofienacht

April 11th, 2013 | Geplaatst in Lezingen

Datum: 12 april
Aanvang: 19:30
Locatie: de Beurs van Berlage in Amsterdam, Damrak 243

Filosofie Magazine: “Dit jaar buigen filosofen, economen, denkers en schrijvers zich over het thema ‘Schuld & Boete’ tijdens het grootste filosofie-evenement van het jaar. De FilosofieNacht vindt plaats op 12 april 2013 in de Beurs van Berlage in Amsterdam. Behalve vele interessante debatten, lezingen en interviews is er ook theater, kunst en natuurlijk een drankje. Het is daarom bij uitstek een evenement voor de studenten Wijsbegeerte!” Helaas zijn er geen kortingskaarten meer beschikbaar, maar uiteraard kan iedereen nog steeds mee! Jullie zijn dus van harte welkom om je bij ons te voegen in de reisgroep. Laat het ons weten!
Plaats: de Beurs van Berlage in Amsterdam, Damrak 243. Kaartjes: €47,50

Je kan reacties op dit stuk volgen middels RSS 2.0 Je kan een reactie achterlaten of trackbacken.

Laat een Reactie achter

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>