Studievereniging voor Wijsbegeerte te Leiden
Header

Cafe Philo: Godsdienstig pluralisme

May 7th, 2013 | Geplaatst in Café Philo

Datum: 23 mei
Aanvang: 20:30
Locatie: Café De Keyzer

Deze maand zal Koen Giezeman de inleiding van Café Philo verzorgen, vanuit het perspectief van enkele keuzevakken van godsdienstwetenschappen die hij dit semester heeft gevolgd. Koen, tweedejaars wijsbegeertestudent, heeft onder andere een bezoek gebracht aan de Scientologykerk in Amsterdam en enkele lezingen over neogodsdiensten als Asertru bijgewoond. Al met al belooft dit een boeiende avond te worden. Toegang is zoals gewoonlijk gratis, iedereen is welkom!

Je kan reacties op dit stuk volgen middels RSS 2.0 Je kan een reactie achterlaten of trackbacken.

Laat een Reactie achter

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>